House 3 rooms for sell in Cluj-napoca, Marasti ID 6831
Price:
490 000 EURO negotiable
Price / sm:
4 083 EURO/m2
No. of rooms:
3
Build area:
120 m2
Land area:
437 m2
Front:
22 m
City:
Cluj-Napoca
Ward:
Marasti
Zone:
Iulius Mall
Add date:
27-01-2026
Update date:
11-05-2026
Views number:
1289
Characteristic details
Kitchen:
1
Bathrooms:
1
Floors description:
Casa este din caramida pe fundatie de beton, acoperita cu tigla, compusa din: subsol- 1 pivinita ; parter-3camere, o bucatarie, camara, antreu, terasa. Suprafata utila este de 120,74mp.
Ghereta este pe fundatie de beton, zidarie de caramida, sarpanta din beton cu hidroizolatie si placi ondulate PVC avand suprafata utila de 69mp.
New building:
no
Build year:
Before 1990
Finalized building:
yes
You can conctact us using the form below.
Contact person: Secretariat
Phone: 0742/130130
0264/333147
Fax: + 40 264 333 147
Email: office@axaimobiliare.com
Address: Cluj-Napoca, Str. Memorandumului, nr. 19